2020 Wednesday Tee Times

84TH MEN’S AMATEUR WEDNESDAY TEE TIMES

7:30  – Doug Atteberry (Pennhills), Matt Moonan (Pennhills)

7:38  – Andy Frank (PFW), Michael Davis (Bartlett), Mike Edwards (PFW)

7:46  – Knut Johnsen III (Bartlett), Jim Williams (Unattached), Chris Travis (Unattached)

8:00 – Adam Bennett (Bartlett), Josh Brooks (Bolivar), Sean Campbell (Bartlett)

8:08 – Caden Salvaggio (C. Hills), Kaylin Kline (R. Hills), Kamdyn McClain (Bartlett)

8:16 – Brandon Milanowski (Elkdale), Ryan Lechner (Bartlett), Brady Streich (Coudersport)

8:24 – Tracy Bush (PFW), John Henzel Jr. (PFW), Jeff Gosciminski (PFW)

8:32 – Mark Baire (Bartlett), George Moses Jr. (PFW), Max Baire Jr. (PFW)

8:40 – Jarrett Pond (Elkdale), Curtis Barner (Kane), Connor Alfieri (Smethport)

8:48 – Dominic Bagazzoli (PFW), Jake Chapman (Unattached), Chad Siago (PFW)

8:56 – Mike Neary (Birch Run), Don Close (Birch Run), Jim O’Dea (Birch Run)

9:04 – Scott Brady (Bartlett), Spencer Cornelius (Pine Acres), Aidan Shaw (Orchard Park)

9:12 – Kevin Mole (Bolivar), Mark Hendrix (Birch Run), Tom Padlo (Bolivar)

9:20 – Erik Stauderman (Casperkill), Mitch Faulkner (Pennhills), Daniel Gianniny (CC Rochester)

9:28  – Starter’s Time

9:36 – Tim Jones (Bartlett), Ryan Williams (Bonas), RJ Pauly (Bartlett)

9:44 – Honsey Russell (Birch Run), Steve Hnat (Bolivar), Mark Travis (Pine Acres)

9:52 – Marcus Aiello (Bartlett), Jack Geise (SBU), Jeremy Summerson (Cobblestone Creek)

10:00 – Chris Blocher (Bartlett), Christian Chapman (Cobblestone Creek), Andrew LaCongo (Crag Burn)

10:08 – James Reynolds (PFW), Paul Bzdak (Bartlett), David Reynolds (PFW)

10:16 – Frank Higgins (Bartlett), Phil Vecchio (Bartlett), Scott Derwick (Bartlett)

10:24 – Joe Palumbo (Bartlett), Ryan Bartman (PFW), Rick Russell (Bartlett)

10:32 – Josh Anderson (PFW), Matthew Fuller (Birch Run), Andrew LeMay (LeBaron Hills)

10:40 – Zach Bonfante (Capital District), Wilson Lockwood (Niagara Frontier), Jude Cummings (Locust Hill)

10:48 – Tim Hall Jr. (Bartlett), Nolan Swanson (Pinehurst), John Nick Forrest (Bartlett)

10:56 – Starter’s Time

11:04  – Dan Reiley (Pennhills), Mike Brady (Coudersport), David Benedict (Brook-Lea)

11:12 – Tom Crist (Chautauqua), Eric McHone (PFW), Kyle Henzel (Bartlett)

11:20 – Brendan Santana (Smethport), Bryce Burton (Holland Hills), Scott Russell (Springville)

11:28 – Jim Brady (Bartlett), Daniel Schott (Coudersport), Sam Hyman (Holland Hills)

11:36 – Jon Livak (PFW), Andy Hannon (Birch Run), Howard Stark Jr. (PFW)

11:44 – Cameron Myers (Bartlett), Jesse Fleming (Bartlett), Matt Pappano (Bartlett)

11:52 – Ed Jennings (Bolivar), Tim Stead (Unattached), Terry Burrows (Bolivar)

12:00 – Joel Rosencrance (Bartlett), Cam Crist (Chautauqua), Ryan Arvin (Bonas)

12:08 – Ben Lockwood (Chautauqua), Darien Swanson (Pinehurst), Drew Keleman (Chautauqua)

12:16 – Starter’s Time

12:24 – Peter Aloi (Pine Acres), Matthew Phillips (PFW), Adam McDow (Pine Acres)

12:32 – John Foley (Champion Hills), Tony Lewis (PFW), Steve Kubiak (Pennhills)

12:40 – Charles Fitzpatrick (Holiday Valley), Evan Jordan (Pine Acres), Dylan Gethicker (Ischua Valley)

12:48 – Paul Foley (PFW), Roger Chapman (Unattached), Tim Butler (PFW)

12:56 – Jack Morton (Bartlett), Mike Cercone (Pine Acres), Mark Cotton (Pine Acres)

1:04 –  David Carucci (Bartlett), Tom Churakos Sr. (Ischua Valley), Vincent Baire Sr. (Bartlett)